Çakıl

İnşaat ya yapı işlemleri ile alakalı en önemli konulardan bir tanesi olan çakıl; bir dolgu malzemesi ya da zemin malzemesi olarak kullanılabilmektedir. Bahçelerde, yol yapımı sırasında ya da drenaj sistemine ihtiyaç duyulan alanlarda kullanılan çakıl taşı genellikle deniz ve göl kenarlarında bulunmaktadır. Doğal bir taş çeşidi olarak ifade edilebilecek olan çakılın zemin sertleştirme ve güçlendirmede kullanılmasından söz edilebilir.

İnşaat alanlarında bir yapı malzemesi olarak kullanılmasının yanı sıra zaman zaman dekoratif çözümler için de çakıl avantajlarından yararlanmak söz konusudur. Kullanım alanı ve kalitesi konusunda en ideal seçeneklere sahip olacağınız çakıl ile alakalı Süme Yapı Çözümleri ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. Size sunduğumuz en özel hizmetlerle çakıl seçeneklerini ön plana çıkarıyoruz.

Doğal Çakıl

0-15 mm

Doğal Çakıl

15-20 mm

Kırma Çakıl

0-15 mm
Filler

Yapı ve inşaat alanlarında kullanılan mineral bir madde olan Filler; No 200 elek altında kalan malzemeye verilen isimdir. BSK tabakalarında etkisi ciddi manada yüksek olan Filler; bağlayıcı özelliklerle tercih edilmektedir. Dizayn konusunda bir yardımcı malzeme olarak tercih edilmektedir. Kalitesi bakımından herhangi bir soruna neden olmayacak şekilde kullanabileceğiniz Filler; Süme Yapı Çözümleri ile alakalı en kaliteli seçenekleri sunar.

Fiyat, performans ve kalitesi ile dikkat çeken Filler ile siz de en ideal seçeneklerden yararlanabilirsiniz. Hafriyat Grubu ürünlerimiz arasındaki Filler ile bütün ihtiyaçlarınıza çözüm üretebilirsiniz.

Yapı ihtiyaçlarına profesyonel çözümler

Zamanında iş teslimi, kaliteli işçilik en önemli prensibimiz.
  • Büz ve beton ekipman üretimi,
  • Kamu ve özel sektör için sulama, altyapı, üstyapı, kanalizasyon, özel ağaçlandırma, mera, peyzaj projeleri, hafriyat ve ağaçlandırma çözümleri,
  • Optimal kamu ihale çözümleri,
  • Anahtar teslim yapı ve proje çözümleri ile hizmetinizdeyiz.