Foseptik

Süme Yapı Çözümleri’nin sunduğu ürünlerden bir tanesi olan fosseptik ile çeşitli ihtiyaçların karşılanması mümkündür. Foseptik çukuru olarak da ifade edilen ürün lağım çukuru olarak bilinmektedir. Pis su kanalizasyon hattının yer almadığı alanlarda yer altına inşa edilen fosseptik, binalarda ki pis su giderlerinin depolandığı alandır. Aynı zamanda septik tank olarak da bilinmektedir.

Foseptikte yer alan suyun daha sonra uygun bir yere tahliye edilmesi gerekmektedir. Kanalizasyonun son derece sağlıksız olduğu göz önünde bulundurulduğunda sağlık ve hastalık sorularının sıklaştığını söylemek mümkündür. Bu doğrultuda hem hastalıkları önlemek hem de meydana gelebilecek kirliliğin önüne geçmek için fosseptik çukurundan yararlanmak gerekir. Süme Yapı Çözümleri tarafından sizlere sunulan çözümler arasında yer alan fosseptik ile ilgili merak ettiğiniz tüm detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yapı ihtiyaçlarına profesyonel çözümler

Zamanında iş teslimi, kaliteli işçilik en önemli prensibimiz.
  • Büz ve beton ekipman üretimi,
  • Kamu ve özel sektör için sulama, altyapı, üstyapı, kanalizasyon, özel ağaçlandırma, mera, peyzaj projeleri, hafriyat ve ağaçlandırma çözümleri,
  • Optimal kamu ihale çözümleri,
  • Anahtar teslim yapı ve proje çözümleri ile hizmetinizdeyiz.