Bahçe Teli

Bahçe telleri sarmal bir şekilde örülen ve özel mülkleri, bahçeleri, çeşitli arazileri sınırlayabilmek için kullanılan tellerdir. Belirli ölçülerde üretilerek satışa sunulan bu teller son derece güvenilir bir ortam oluşturmak için önemlidir. Bu kapsamda bahçe telleri bahçenin size ait olduğunun anlaşılması için de önemli bir üründür. Müstakil bir evde ikamet ediyorsanız ve bahçenizin sınırlarını belirlemek istiyorsanız bahçe tellerini tercih etmeniz gerekmektedir. Birbirinden farklı modellerde bulunan bahçe telleri arasından bahçeniz için en uygun olanı inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Süme Yapı Çözümleri olarak sizlere en kaliteli ve profesyonel bahçe tellerini sunuyoruz. Tamamen kaliteli koşullar altında üretilmiş olan bu ürünleri satın alarak bahçenizin sınırlarını en iyi şekilde belirleyebilirsiniz.

Sansar Geçirmeyen Dar Gözenek Aralıklı Bahçe Teli

Sansar, gelincik, ars vb. zararlı hayvanların geçişine engel olacak şekilde dar gözenek aralıklı özel bahçe teli üretimimiz sayesinde kümes hayvanlarınız güvende olacak.

Yapı ihtiyaçlarına profesyonel çözümler

Zamanında iş teslimi, kaliteli işçilik en önemli prensibimiz.
  • Büz ve beton ekipman üretimi,
  • Kamu ve özel sektör için sulama, altyapı, üstyapı, kanalizasyon, özel ağaçlandırma, mera, peyzaj projeleri, hafriyat ve ağaçlandırma çözümleri,
  • Optimal kamu ihale çözümleri,
  • Anahtar teslim yapı ve proje çözümleri ile hizmetinizdeyiz.